נמאס מהכל, הכל אותו הדבר. אני רוצה לנסות משהו חדש, רגשות חדשות. לעשות משהו לא מקובל. יום שישי,   יום עבודה כמעט נגמר והמחשבות שלי משגעות אותי. אני יצאת החוצה, ערב קייצי חם. יותר מדי חם. אני רוצה לים או לפחות להוריד את הלבוש המשרדי. המחשבה הזאת גורמת לי להרגיש לחץ בבטן. אבל המחשבה הבאה מדליקה איתי באמת. זהו זה! זה הדבר המשוגע שאני צריכה. אני חוזרת לבניין, מחייכת למאבטח. עולה לקומה השניה ונכנסת לשירותים. סוגרת את הדלת, זהו אפשר לנשום. אני חייבת לעשות את זה מהר, כי אחרת אני יכולה לשנות את דעתי. אני מרימה חצאית ומורידה תחתונים. אני שמה אותם בתוך התיק שלי עם מחשה "האם אני באמת עושה?". אני מסתכלת על עצמי דרך מראה. עומדת מולי בחורה אלגנטית ואינטליגנטית ורק אני יודעת עד כמה אני סוטה בפנים. 
אני שוב פעם יוצאת החוצה. עכשיו  הכל אחרת. כל תנועה של רוח הביאה לי רגשות מדהימות. כאילו אלפי נשיקות מכסות את העור שלי והיא עונה עם צמרמורת. כל האנשים שהולכים לכיוון שלי, מסתכלים עליי וממש אין להם מושג מה הולך בראש שלי.  וזה מחרמן. מחרמן מאוד להרגיש את ההבדל הענק בין מראה חיצוני ומצב הנפשי שלי עכשיו. 
אני רוצה לשתף את זה אם מישהו. מישהו שיגע להעריך את האומץ שלי. אני כותבת לו הודעה ואנחנו קובעים מקום וזמן.  המקום שלנו זה דירה דיסקרטית במרכז תל אביב. אני לוקחת מונית. הלב שלי דופק כמו משוגעה. אני תמיד הייתי ילדה טובה ואף פעם לא עשיתי משהו משוגע ועכשיו אני מסתובבת בלי תחתונים. הייתי חייבת מישהו שישחרר את כל השיגעון שלי ויחזיר את הבחורה הטובה בחזרה. 
אני מגיעה למקום, הוא כבר מחכה לי בכניסה. אני מתקרבת אליו. הוא מחבק אותי ומנשק. הידיים שלו יורדת אל הטוסיק שלי. "הוא חייב להבין" – חושבת לעצמי. אני מרגישה שהוא נעצר. הוא מסתכל עלי עם מבט מופתע וסוטה. אני מחייכת ומורידה את העיניים. אין לו צורך בתשובה, הוא יודע הכל. הוא תפס את היד שלי ולוקח לתוך הבניין. אנחנו נכנסים למעלית וברגע שהדלת נסגרת הוא מצמיד אותי לקיר.  מנשק והיד שלו ישר נכנסת מתחת לחצאית. יותר ויותר למעלה עד שהאצבע שלו לא מגיעה אל הכוס. עכשיו הוא בטוח שאין שם שום דבר. איך אני אוהבת את התגובה שלו. רגע אחרי זה העיניים שלו נדלקים ואפשר להרגיש את התשוקה שלו. אני בעצמי כבר חרמנית מאוד. 
אנחנו יוצאים ממעלית. הוא מחזיק את היד שלי חזק, כאילו הוא פוחד שאני אברח. אנחנו נכנסים לדירה והוא סוגר את הדלת. נכנסים לחדר, הוא שוב פעם מצמיד אותי לקיר. מסתכל לתוך העיניים, מעביר עם האצבע על השפתיים ועל הסנטר. מנשק, מוחץ את השדיים. פותח את החולצה שלי. יורד למטה, מוריד את החצאית. מנשק את הבטן ואת הירכיים. אני רואה שהוא בעצמו כבר חרמן מאוד. הוא קם, מוריד את החולצה שלו ומסתכל לתוך העיניים שלי. נשיקה. אז הוא מכניס את היד לתוך השיער שלי ומושך אותם. אצבעות של היד השניה נכנסות לתוך הכוס שלי. הוא מזיין אותי עם האצבעות, יותר ויותר מהר. הוא מצמיד אותי חזק אליו. אני משאירה על הגוף שלו שריטות בגלל ההנאה. "עוד קצת, עוד קצת!" אבל הוא עוצר.  מוריד אותי למטה. הוא יודע שבמצב כזה אני מוכנה להכל. 

"חרמנית סוטה" – אלה היו המילים הראשונות שהוא הוציא כל הערב. 
אני מתיישבת מולו, מורידה את המכנסיים ולוקחת את הזין שלו לתוך הפה.  אני מסתכלת ישר לתוך העיניים שלו. מלקקת את הזין לכל האורך. מכניסה עמוק לתוך הפה ואז משחררת. מלקקת. הוא סוגר את העיניים שלו בהנאה. הוא משתחרר, אבל לכמה דקות.
שוב פעם עוצר אותי. מרים ומסובב אל השולחן. מוציא חגורה מהמכנסיים וקושר לי את הידיים מאחורי הגב. המצב הזה מביא אותי לרמה אחרת. הרגשה של חסרת אונים מולו תמיד מדליקה אותי. אני נותנת לו את כל השליטה עליי. עכשיו הכל בידיים שלו. הוא אוהב כאשר אני ככה. מלטף את הגוף שלי. תופס שד ומוחץ אותו. אני נושכת את שפתיים שלי, הכל בוער למטה. אני רוצה אותו. 
משכיב אותי עם השדיים על השולחן ומכניס את הזין שלו בתנועה אחד.  עמוק. עד הסוף. שניה ועוד דחיפה עמוקה. שוב פעם כמעט מוציא ואז מחדיר עד הסוף. אני כמעט נחנקת מרגשות. אני כבר לא מרגישה שום דבר חוץ מהנאה מטורף. מחשיך בעיניים, אבל סטירה על הטוסיק מעירה אותי בחזרה. הוא הוסף את השיער שלי, מושך. אני לא יכולה לזוז. הוא ממשיך לזיין אותי ומכסה אותי גל של אורגזמה. צמרמורת בכל הגוף. הוא מרגיש את זה ועוצר. נותן לי רגע להנות. אבל לא יותר מדי, כי הוא בעצמו רוצה לגמור. 
הוא משחרר את השעיר שלי ומשיך לזיין. עוד כמה דקות ואני מרגישה אותי נלחץ. הגוף שלו רועד ואני מרגישה משהו חם ממלא אותי. הוא פותח את החגורה, משחרר את הידיים שלי. מנשק כתפיים, צוואר,גם. אני מסתובבת אליו, מסתכלת לתוך העיניים. נשיקה.. 

Related Posts

נערות ליווי

כוסית גמישה

היה לכם פעם מפגש אינטימי עם בחורה גמישה מאוד? אם לא, שווה לכם למצוא אחד כזאת ולקחת לערב לוהט בדירה דיסקרטית, כי את התנוחות שתוכלו לנסות איתה לא תראו אפילו בסרטי סקס. זאת חוויה ממש Read more…

Sex Films

למה עדיף נערת ליווי

היא בחורה מאוד יפה וזה לא מפתיעה שהבחור בטלפון מנסה הכל כדי להישאר בזוגיות איתה. מה שהוא לא יודע, זה שהיא מנצלת אותו בגלל הכסף ובוגדת לו בהזדמנות ראשונה. ישר מרגישים מה היחס שלה אליו Read more…

Sex Films

סקס ומשחקים

כאשר היום כולם יושבים בבית בגלל הקורונה, להרבה אנשים נולדת השאלה מה בדיוק לעשות בבית בכל התקופה הזאת. יש אנשים שאין להם את הבעייה הזאת. תראו את הבחור הזה – קונסולה עם משחק אהוב ובחורה Read more…