קראו לו מיכאל, הוא ביקש ממני לקחת את הבתולים שלו. הוא היה בן 23, כבר לא ילד. זה הפתיעה אותי אז, העולם שלנו רקוב וכאן פתאום בתול בגיל כזה. הוא גם היה בחור מדהים. עור בהיר, ספורטיבי, הפנים לא מושלמים כמובן, אבל עדיין נעימים למראה. איתו ביחד הרגשתי את ההבדל בגיל. לא פיזי, אבל מנטלי. איך שהוא היה מדבר, בדיחות שלו, הכל כבר היה מדור שונה. אהבנו ספרים, מוזיקה, סרטים שונים לגמרי.

שתי לילות ראשונה, זה היה מצחיק, אנחנו רק ישנו ביחד. הוא למד על הגוף שלי ואני על שלו. הכל נפל על הימים האדומים שלי, לא רציתי להפחיד אותו. אהבתי את הריח שלו ועור עדין שלו. הוא תמיד היה שוכב על הגב בשקט בזמן האצבעות והלשון שלי מטיילות על הגוף שלו. הוא פחד לזוז כדי לא להרוס את הרגע. זה היה נראה כאילו הוא לא נושם אפילו. אני חייבת לציין הבתולים של גבר מחרמנים מאוד. זה תמיד מזכיר לי את הפעם הראשונה שלי, הניסיון הזה חייב להיות חיוב.

רציתי לעשות משהו מיוחד בשבילו ולקראת הלילה השלישי קניתי לעצמי לבני נשים סקסים מאוד וחלוק סקסי קצר. רציתי לתת לו הרגשה של חגיגה, משהו שהוא לא ישכח לעולם. בזבזתי המון זמן על האיפור שלי, תכשיטים עדינים ולבוש החדש שלי. כאשר הוא ראה אותי בפעם הראשונה באותו הערב הרגשתי שהוא שכח איך לנשום לכמה רגעים. לא חשבתי שהשפעה תהיה כל כך חזקה. הוא ישב על המיטה, התקרבתי אליו באיטיות, שמתי את הידיים שלו על הירכיים והצמדתי את הראש אל הבטן שלי. לא ידעתי כמה עמדנו ככה…מספר דקות או נצח.

סקס היה מדהים. תנוח אחד, מוזרה, חרמנה אותו. הוא היה משכיב אותי על הבטן, היה מבקש ממני להצמיד את הרגליים כמה שיותר צמוד. אז היה משפשף עם הזין בין הישבן שלי. אז הוא היה מחדיר את הזין חזק והיה מזיין אותי בקצב לא מהיר. היו לא ידיים חזקות והוא יכול לחזיק את הגוף שלו ככה הרבה זמן. זה היה אחרי זה, אבל בפעם הראשונה שכבתי על הגב והסתכלתי ישר לעיניים שלו. כוונתי את הזין שלו לתוכי וקבעתי את הקצב שלו. בפעם הראשונה הוא גמר חזק מאוד. לפי העיניים שלו הבנתי שזהו, הוא מכור לתנועות האלה למעלה למטה.

נשים אחרון היו מקנאים בי, מפגשים אינטימיים רבים עם בחור צעיר ספורטיבי ויפה. היה לו זין גדול במיוחד שתמיד היה מענג אותי בסקס. כמובן אם כה הבדל בגיל זה לא היה יכול להימשך לנצח. אם הזמן הקשר שלנו התחיל להיחלש, עד שהפסקתי לשמוע ממנו יותר. אבל את הלילות האלה אני לא אשכח לעולם.

Related Posts

נערות ליווי

כוסית גמישה

היה לכם פעם מפגש אינטימי עם בחורה גמישה מאוד? אם לא, שווה לכם למצוא אחד כזאת ולקחת לערב לוהט בדירה דיסקרטית, כי את התנוחות שתוכלו לנסות איתה לא תראו אפילו בסרטי סקס. זאת חוויה ממש Read more…

Sex Films

למה עדיף נערת ליווי

היא בחורה מאוד יפה וזה לא מפתיעה שהבחור בטלפון מנסה הכל כדי להישאר בזוגיות איתה. מה שהוא לא יודע, זה שהיא מנצלת אותו בגלל הכסף ובוגדת לו בהזדמנות ראשונה. ישר מרגישים מה היחס שלה אליו Read more…

סיפור ארוטי

בלי בושה

נמאס מהכל, הכל אותו הדבר. אני רוצה לנסות משהו חדש, רגשות חדשות. לעשות משהו לא מקובל. יום שישי,   יום עבודה כמעט נגמר והמחשבות שלי משגעות אותי. אני יצאת החוצה, ערב קייצי חם. יותר מדי חם. אני Read more…