עמדתי מאחורי הקלעים והבטתי על הבמה שהייתה מלאה בחשכה. הרגשתי התרגשות ופחד.

-"לא נורה" – ניסיתי להרגיע את עצמי – "זה תמיד ככה לפני הבכורה"

אבל הפחד לא הלך לשום מקום, הוא החזיק את שק האשכים שלי באגרוף קר.

-"מה אם לא נצליח? אולי הם לא יבינו?"

בצד השני של הבמה השותפה שלי גם לא הייתה רגועה. חשבתי עליה ועל כל החזרות שעשינו, כמה עבדנו על עצמינו והפחד נעלם. בנוסף חשבתי על השדיים הקטנות והרגישות שלה, על הטוסיק הקשה שלה והכוס הצר והחם שלה. זה התחיל לחרמן אותי, הרגשתי שהדם התחיל לזרום לתוך הזין שלי. זה היה בדיוק מה שהייתי צריך, כיוונתי את עצמי לעבודה.

הגיעה הזמן להופעת הסקס שלנו. יצאנו על הבמה אחד לכיוון השניה. אני הייתי אדם והיא הייתה החווה. שנינו היינו ערומים לגמרי, אבל הצופית יכלו לראות רק את הצללים שלנו. הלכנו למרכז הבמה, איפה שמנורות בצורת פרות זרחו באור אדום על עץ הדעת. התקרבנו לאור הזה, שנינו היינו גבוהים, עם רגליים ארוכות עם גוף אתלטי. מגולחים בין הרגליים. עצרנו לרגע כדי לתת לצופים לראות אותנו טוב.

אז היא קטפה פרי אחד. נרתעתי בפחד מעושה בחזרה אל החושך.

חווה הביטה בפרי הזוהר בהערצה והתעניינות אותו. אחר כך קירבה אותו אל השדיים והאירה אותם. ראיתי שהפטמות שלה קשות ועומדות. היא גם היתה חרמנית. הזין שלי התחיל לגדול מוקדם מדי, למרבה המזל זה עדיין לא הפריעה להופעה. חווה הביטה בגופה, בחנה אותו בפנס-פרי. התקרבתי,המעדתי פני שאני מפוחד וסכרן.

היא גילתה את הכוס היפה ומגולח למשעי. חווה נגעה בה בידה החופשית והחלה ללטף אותה קלות. תפסתי את ידה בכעס. בתשובה היא חייכה וברחה. ואז היא התחילה לחקור את גופי, כאשר היא שולפת עם פנס כל פעם קטע אחר של הגוף מהחושך. שוב ניסיתי לתפוס אותה, היא חמקה כל פעם. אנחנו נלחמנו, או רקדנו. דו קרב הזה תמיד היה מרגש אותי בחזרות, כמובן שזה קרה גם עכשיו. כאשר היא האירה את הזין שלי, הוא התנדנד במלוא המוכנות.

היא קפאה, כאילו בתדהמה. ואז לקחה אותו בידה העדינה. זה היה אחד הרגעים הקשים ביותר במחזה, בחזרות, לעתים קרובות הייתי גומר בנקודה זו ומשפריץ זרע על חווה. היא תמיד צחקה מזה והבמאי כעס. אבל הפעם הצלחתי לרסן את עצמי. אבל היה עוד מבחן נוסף: חווה ירדה על ברכיה ולקחה את הזין שלי בפה.

תפסתי את שערה וניסיתי לחשוב על משהו שהסיח את דעתי בעוד פיה החם עטף את הראש הזין בחוזקה בעוד לשונה מדגדגת ללא רחמים. לא הייתי צריך להעמיד פנים על התענוג המעורב בפחד. הכול יצא בעצמו.

לבסוף קמה באיטיות. אם לשפוט לפי פניה הסמוקים והזוהר בעיניה, היא גמרה. אבל לה זה היה מותר. לקחתי אותה מתחת לישבן והרמתי אותה מעל הרצפה. ואז הלבשתי אותה על הפין שלי. באותו רגע בחזרות היא לא הייתה מסוגלת להתאפק מגניחה בקול רם. אבל על פי הרעיון של הבמאי, היה צורך לשמור על שתיקה. הפעם היא הצליחה. ואני בקלות החלקתי לתוכה. הרמתי אותה והורדתי אותה על עצמי. היא נשכה את שפתה כדי לבלום גניחות והכניסה את הציפורניים שלה לתוך גבי כשהגעתי לעומק המרבי. היא התקרבה לשיא החדש של הנאה.

הפניתי מעט את ראשי כדי לראות את הקהל. האולם היה מלא, ממש לא מפגש אינטימי. רק עכשיו הבנתי שמאות עיניים מתבוננות בי ובחווה. ובאמצעות המצלמות ראו אותנו עוד אלפים. זה חרמן אותי עוד יותר. הזין נעשה ענק וקשה, כפי שמעולם לא היה בחזרות. ההתרגשות הזאת הועברה לחווה, היא בקושי התאפקה, עיניה התגלגלו לאחור, היא נשמה בכבדות.

רצתי עם המבט מעבר לשורה הראשונה. הנה הבמאי, כל דמותו נמתחה אלינו, עיניו זהרו כמו משוגעים. נחיריו התנפחו, זה הרגיש כאלו הוא איתנו על הבמה , וחווה כל תנועה שלנו בעצמו. זוג צעיר ישב זה ליד זה, הם החזיקו ידיים והסתכלו עלינו. פיה של הנערה היה קצת פתוח, סומק הופיע על לחייה. ליד המעבר ישבה גברת מטופחת. גם היא היתה סמוקה, זיעה על מצחה. בידה השמאלית החזיקה את משענת היד בחזקה. עם ידה השמאלית היא ליטפה את עצמה בין רגליה. זה מה שהייתי צריך בשביל הסיום.

בינתיים חווה חפרה עם הציפורנים את צווארי, כדי לא לצרוח. היא מעולם לא גמרה כל כך חזק בחזרות. נוזל חם שלה זרם דרך שק האשכים והרגליים שלי. הקהל היה על הגבול, אני אפילו יותר. הגיע הזמן. הנחתי את חווה על רגליה בזהירות, צווארה נמתח. אני עם הכלי מוכן שלי התחלתי לרדת מבמה לאולם. לאט לאט ירדתי, ועל הזין הבולטת שלי הסתכלו מאות או אולי אפילו אלפי עיניים. נדמה היה שכולם מסביב עצרו את נשימתם. אפילו מוסיקת הרקע מתה. התקרבתי לגברת מטופחת, שהבחנתי בה קודם. היא קפאה, ונראתה מוקסמת מהזין שלי. הוא היפנט אותה. נשפתי והשלכתי זרע על פניה. היא מיצמצה במהירות, לא הבינה מה קורה. בינתיים השרצתי זרע על אישה בשורה השנייה, ואז הסתובבתי והתיזתי את שאר הזרע אל פניה של נערה צעירה מאחורי. לשם כך שמרתי על עצמי שלושה ימים. עכשיו הייתי מרוקן. כיס האשכים היה ריק.

קפאתי. הדמות הנוקשה שלי הודגשה בזרקור. מאות, ואולי אלפי עיניים הביטו בי. רגע אחד … עוד אחד … האולם מתפוצץ.

בראבו! בראבו ! הם בכו בדחף אחד.
– הדרן! אמרה הגברת מהשורה הראשונה, בזמן שהיא מעבירה עם אצבעה על פניה ומלקקת ממנו את הזרע שלי.

Related Posts

סיפור ארוטי

בלי בושה

נמאס מהכל, הכל אותו הדבר. אני רוצה לנסות משהו חדש, רגשות חדשות. לעשות משהו לא מקובל. יום שישי,   יום עבודה כמעט נגמר והמחשבות שלי משגעות אותי. אני יצאת החוצה, ערב קייצי חם. יותר מדי חם. אני Read more…

Sex Films

סקס ומשחקים

כאשר היום כולם יושבים בבית בגלל הקורונה, להרבה אנשים נולדת השאלה מה בדיוק לעשות בבית בכל התקופה הזאת. יש אנשים שאין להם את הבעייה הזאת. תראו את הבחור הזה – קונסולה עם משחק אהוב ובחורה Read more…

נערות ליווי

ערב משעמם

ערב נוסף משעמם נוסף, אין לי מה לעשות עם עצמי. אני נכנסת לאינטרנט, פייסבוק וכמעט מיד מקבלת הודעה מידידה אחד. היא מזמינה אותי אליה. אני מבררת את הכתובת ויוצאת לחיפוש אחר הרפתקאות. חבר שלה פגש Read more…