ערב נוסף משעמם נוסף, אין לי מה לעשות עם עצמי. אני נכנסת לאינטרנט, פייסבוק וכמעט מיד מקבלת הודעה מידידה אחד. היא מזמינה אותי אליה. אני מבררת את הכתובת ויוצאת לחיפוש אחר הרפתקאות. חבר שלה פגש אותי בתחנת אוטובוס. הם לא רצו שאני אסתובב לבד בלילה. הוא היה חמוד. קצת גבוהה ממני, פנים חמודות, לבוש בסטייל ומאוד כריזמטי. דיברנו קצת בדרך לבית. כאשר נכנסנו לדירה הייתה שם מסיבה אמיתית. 
מהר מאוד הכרתי את כולם, מצאתי את בעלת הדירה והתיישבנו בשולחן. שתינו יין והתחלנו לדבר, דיברנו על הכל: עבודה, לימודים ואפילו על בנים וזוגיות. אז היא שאלה אותי פתאום:
"מה את חושבת על אורן (חבר שלה)" – כנראה האלכוהול נתן לה בראש
"הוא חמוד" – זה היה הרגע שאורן התקרב אלינו והציעה לי לשתות איתו.
לא ידעתי מה לענות והסתכלתי על ידידה. ראיתי בעיניים שלה שהיא ממש לא נגרד. שתינו והתנשקנו. השפתיים שלו היו כל כך עדינות, הלשון כל כך חזק. הבחור הזה הדליק אותי יותר ויותר. 
המסיבה המשיכה ואחר קצת זמן הידידה הזאת נרדמה. העברנו אותה לחדר שינה והשכבנו על המיטה. בעצמנו חזרנו למטבח ושתינו עוד יין. התחיל להיות משעמם כי כולם כבר עזבו. נזכרתי שראיתי פלייסטיישן בסלון וביקשתי אותו להראות לי איזה משחק. זה לא היה כל כך כיף כמו שחשבתי, ידעתי שאני לא בקטע של דברים כאלה.  ברגע שהוא הבין שזה לא מעניין אותי הוא פתאום  הציעה לי עיסוי. הסכמתי. הוא לקח שמן מחדר אמבטיה ולקח אותי לחדר שינה נוסף. הוא היה טוב, אהבתי כל נגיעה לו. ברגע שהוא סיים, הסתובבתי על הגב, הפנים שלנו היו אחד מול השני, התנשקנו. את הנשיקות האלה אני לא אשכח לעולם. הם היו מלאים בתשוקה ובאותו הזמן עדינות ביותר.  הוא התחיל ללטף את ירך שלי, עם הזמן היד שלו עלה למעלה יותר ויותר. כמה רגעים אחרי זה והידיים שלו הגיעו לצוואר שלי, ירדו לכתפיים. אז הם מצאו את החזייה ופתחו אותה.
הידיים שלו עבור אל השדיים שלי ואז גם הלשון שלו. הוא מצץ וליקק את הפטמות. הורדתי את החולצה שלו. היה לו גוף מושלם. חיבקתי אותו. באותו הזמן הוא התחיל לרדת למטה, אל הבטן שלי. הייתי בשמיים. אז הוא בזריזות הוריד את הג'ינס שלי וזרק אותם לצד. שני אחרי זה גם התחתונים היו באותו המקום. הוא התנפל על הכוס שלי עם השפתיים. הוא היה רטוב מכל ההתרגשות. הוא ליקק אותו, מצץ את הדגדגן. אז הרגשתי את האצבעות שלו. כל זה גרם לי לגנוח מהנאה. 
כמה דקות אחרי זה הוא התפשט בעצמו, היה לו זין ממש לא קטן. הוא תפס את הרגליים שלי והרים אותם על הכתפיים, אז הזין שלו חדר לחור שלי. הוא זיין אותי בקצב לא מהיר, לפעמים הוא היה יורד כדי לנשק אותי או ללקק את השדיים. אחרי זה חלפנו תנוחה והמשיך לזיין אותי. זה היה כל כך טוב! הוא הגביר את הקצב וכמה דקות אחרי זה גמר על הבטן שלי.
איך שגיליתי אחרי זה, החברה שלי תכננה את המפגש האינטימי הזה כדי להכניס אותי שלישית ליחסים שלהם. ככה הם החליטו לנסות סקס בשלישיה שקרה לנו כמה ימים אחרי זה. אבל זה כבר סיפור אחר. 

Related Posts

נערות ליווי

כוסית גמישה

היה לכם פעם מפגש אינטימי עם בחורה גמישה מאוד? אם לא, שווה לכם למצוא אחד כזאת ולקחת לערב לוהט בדירה דיסקרטית, כי את התנוחות שתוכלו לנסות איתה לא תראו אפילו בסרטי סקס. זאת חוויה ממש Read more…

Sex Films

למה עדיף נערת ליווי

היא בחורה מאוד יפה וזה לא מפתיעה שהבחור בטלפון מנסה הכל כדי להישאר בזוגיות איתה. מה שהוא לא יודע, זה שהיא מנצלת אותו בגלל הכסף ובוגדת לו בהזדמנות ראשונה. ישר מרגישים מה היחס שלה אליו Read more…

סיפור ארוטי

בלי בושה

נמאס מהכל, הכל אותו הדבר. אני רוצה לנסות משהו חדש, רגשות חדשות. לעשות משהו לא מקובל. יום שישי,   יום עבודה כמעט נגמר והמחשבות שלי משגעות אותי. אני יצאת החוצה, ערב קייצי חם. יותר מדי חם. אני Read more…