הוא שכב עליה ודרך חולצה דקה הוא הרגיש את השדיים הקטנות שלה. הידיים שלה ליטפו את החזה ערום שלו, אז הם ירדו יותר למטה, אל התחתונים שלו, דרכם היא ליטפה את טוסיק הקשה שלו. הרגליים היו מקופלות סביב הצדדים שלו. היא הרגישה דרך התחתונים את הזין העומד שלו. הלשונות שלהם שיחקו אחד עם השניה בנשיקה תשוקתית שאף אחד מהם לא רצה להפסיק. בלי לעצור את הנשיקה הוא הפך לשכב על הגב ומשך אותה לשבת עליו. ברגע שהיא מצא את עצמה למלה היא הורידה את החולצה בתנועה אחד. זה היה הרגע שהוא היה יכול לראות את השדיים שלה. הוא העביר עם היד על הגוף שלה ועצר על השדיים שלה.

"טלפון!" – היא אמרה ברגע ששמענו את הצליל של הטלפון -"זה שלי…"
"על תעני" – הוא אמר לה, חיבר והתחיל לנשק את הצוואר שלה.
"מסכימה" – היא החזירה את החיבוק ונשיקה ונשכבה עליו. אבל הטלפון המשיך לצלצל
"מי זה?" – היא שאלה את עצמה היא נעמדה על ברכיים ולקחה את הטלפון – "זה אבא שלי, אני חייבת לענות"
"לא, את לא" – הוא ענה לה, הוא התיישב מאחוריה והוריד את התחתונים שלה. הוא עשה את זה כל כך טוב שהיא לא הצטרכה אפילו לקום.
"לא, אני כן. או שיהיה כמו שבעם שעברה. הוא יחשוב שמשהו קרה לי ויגיע לבדוק" – בזמן שהיא ענתה לו, הוא כבר הוריד את התחתונים שלו וקירב את הזין העומד שלו אל תחת שלה. – "הלו, אבא, היי..רק נכנסתי" – היא סימנה לחבר שלה להיות בשקט -"כן, הכל טוב אצלי" – הזין שלו נכנס לתוכה עוד במילה "כן". הוא זיין אותה לא מהיר מידי, אבל לא איטי מדי. שיחה שלה עם אבא לא כל כך עניינה אותו, הוא רצה זיון והיא ממש לא הייתה נגד.

"אני לא נושמת חזק, המעלית נשברה, נאלצתי לעלות ברגל. הוא חייך, אבל המשיך לזיין ואתה. היא בקושי החזיקה את הגניחות שלה עם כל תנועה של הזין בתוכה. הוא ידע איך לעשות את זה.

"כן, אני מחכה" – היא אמרה את זה וסגרה את מיקרופון – "אמא שלי רוצה משהו ממנו, יש לך כמה דקות" – הוא התחיל לזיין אותה בשיא המהירות והיא התחילה לגנוח בכל הכוח. הוא תפס את השיער שלה ומשך לאחורה ככה שהיא נאלצה להרים את הראש שלה למלה. הוא זיין אותה חזק ומהיר. הוא הרגיש איך הכוס עוטף את הזין שלו. הם לא השתמשו בקונדומים במפגשים אינטימיים שלהם, ככה שכל אחד מהם ירגיש כמה שיותר. השיים שלה אולי לא גדולים מידי קפצו עם כל תנוע שלו.

"הלו" – קול של אבא שלה שוב נשמע בתוך הטלפון, זה היה מפתיע איך היא הצליחה לשמוע אותו עם כל הגניחות שלה.
"כן, אני כאן, איך אמא?" – היא ניסתה לדבר בכל כמה שיותר רגיל.

הוא הוציא את הזין והיא נשכבה על הגב. הוא עמד על המיטה ורקד, ככה שהזין שלו עשה סיבובים באוויר. היא חייכה לו.

-"כן, אמא. היי! אני בסדר" – היא המשיכה לדבר בטלפון בזמן שהוא התיישב מולה ככה שזין היה באותה רמה עם הפנים שלה. – "תפסיקו לדאוג ככה, אני כבר בחורה גדולה וגם גרה סך הכל שעה נסיעה ממכם" – היא התיישבה. הוא ליטף את השדיים שלה ואת שיער שלו והיא לקחה את הזין שלו ביד והתחילה לאונן לו.

"מממ.." – היא לא הייתה יכולה לענות בצורה נורמלית כי הפה שלה היה תפוס בזין. היא הזיזה עם הראש קדומה ואחורה, אבל ראש על הראש – "קניתי גלידה טעימה….." – הוא כמעט נפל בגלל המשפט שלה, טוב שהוא לא התחיל לצחוק. אבל זה גרם לא להתחיל לזיין אותה בתוך הפה.

זה היה ניראה שאמא שלה מספרת לה משהו, כי היא לא עשתה שום סימן לשחרר את הפה שלה. הוא הגביר את הקצב שלו, אז אחרי כמה רגעים היא עצרה אותו וסימנה שהיא חייבת לענות.

-"כן, אני מאוד שמחה בשבילם" – היא ענתה לתוך הטלפון, הוא התחיל לנשק את השדיים שלה ואז התחיל לרדת יותר למטה עד שלא הגיעה עד לכוס שלה. היא קצת פרשה את הרגליים שלה, כדי שיהיה לו יותר נוח ללקק לה. הוא היה מכניס את הלשון שלו כמה שיותר עמוק והיא משכה את הראש שלה חזק לתוך הכוס, היא רצתה לגמור מהלשון שלו.

"סבבה, אמא, ביי" – היא זקרה את הטלפון על המיטה -"אל תעצור, אתה עושה הכל כמו שצריך, תן לי לגמור" – ואז הוסיפה -"אני רוצה להגיש אותך בפנים"
"כל מה שאת רוצה" – הוא ענה לה וברגע שהשפתיים שלהם ננעלו בנשיקה הזין שלו נכנס לתוך הכוס והוא המשיך לזיין אותה חזק.

Related Posts

נערות ליווי

כוסית גמישה

היה לכם פעם מפגש אינטימי עם בחורה גמישה מאוד? אם לא, שווה לכם למצוא אחד כזאת ולקחת לערב לוהט בדירה דיסקרטית, כי את התנוחות שתוכלו לנסות איתה לא תראו אפילו בסרטי סקס. זאת חוויה ממש Read more…

Sex Films

למה עדיף נערת ליווי

היא בחורה מאוד יפה וזה לא מפתיעה שהבחור בטלפון מנסה הכל כדי להישאר בזוגיות איתה. מה שהוא לא יודע, זה שהיא מנצלת אותו בגלל הכסף ובוגדת לו בהזדמנות ראשונה. ישר מרגישים מה היחס שלה אליו Read more…

סיפור ארוטי

בלי בושה

נמאס מהכל, הכל אותו הדבר. אני רוצה לנסות משהו חדש, רגשות חדשות. לעשות משהו לא מקובל. יום שישי,   יום עבודה כמעט נגמר והמחשבות שלי משגעות אותי. אני יצאת החוצה, ערב קייצי חם. יותר מדי חם. אני Read more…